ÖZSOY GRUP

Yetkili Kişi
ALPER ÖZSOY

Firma Telefonu
02222217080

Firma Hakkında

Eskişehir’in  sayılı İnşaat Firmaları arasınada yer alan Özsoy İnşaat, 30 yıllık geçmişinde toplam alanı 154 bin 33 metrekare olan, bin322 daire  ve 5 iş merkezi inşa etmiştir. Özsoy İnşaat, 2013 yılında farklılaşma adına akıllı ev konsepti ile marka yapılar ortaya koymak üzere Eskişehir Batıkent’te yeni projelerini hayata geçirmiştir. Eskişehir’de yine bir ilk olarak geçmişte yapılmış olan tarihi bir yapıdan esinlenerek ortaya koyacağı hem otel hem residence olan projesiyle fark yaratacaktır.

Özsoy İnşaat, Eskişehir’in üniversite kenti olması nedeniyle hizmet sektörüne yatırım yapma kararı vermiş olup,  Öğrenci Köyü mantığı ile kurulacak olan  bir lüks yurt binası projesi planlamaktadır. Eskişehir’de ilk olacak lüks yurt projesi ile yurt işletmeliciliği alanında marka olmayı hedeflemektedir.

Özsoy İnşaat, insana ve doğaya karşı saygı prensibine dayalı, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan, modern mimari anlayışı benimseyen projeleri ile,  farklı çizgiler içeren yaratıcı tasarımlarıyla, barınmanın ötesinde, hayatınıza yönelik yaşam alanları oluşturmaktadır.

Firmamız güvenle oturulabilecek konutlar inşa etmek amacıyla teknoloji alanındaki yenilikleri yakından takip etmekte ve inşaatlarında kullandığı her türlü malzemenin 5 yıl boyunca garanti teminatını vererek, müşteri memnuniyetini sağlamakta ve marka güvenilirliği yaratmanın önemini bilmektedir. Isı yalıtım ve çatı izalasyonu konularında önem ve titizlikle çalışan firmamız, kaliteli malzeme kullanarak nitelikli işçilik faliyeti sağlamayı ilke edinmiştir. Satış sonrası hizmetleri ile bu güveni destekleyen firmamız, Eskişehir’de inşaat sektöründe güvenilir markalar arasında yerini

Firmamız ‘’Özsoy İnşaat Yaşamlara Dokunur’’ sloganıyla, sizlere daima en iyi konutları, üretmeyi hedeflemektedir. Saygılarımızla....

Firma İstatistikleri

Bugün

6

ziyaret

Toplam

2409

ziyaret