KÖSEMEN PLASTİK

Yetkili Kişi
KÖSEMEN PLASTİK

Firma Telefonu
02222210141

Firma Hakkında

KÖSEMEN PLASTİK METAL PROFİL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Firmamız ilk faaliyetine 1950 yılında tenekecilik işi ile başlamış olup, 1960 yılından itibaren sobacılık üretimine geçmiştir. Uzun yıllar değişik modellerde soba üretimiyle Türkiye pazarında varlığını sürdürmüştür.1970'ten sonrada örme divan ve karyola imalatına girmiştir. Bu yıllarda gelişen piyasa ihtiyaçları doğrultusunda firmamız demir doğrama ve çelik kontriksiyon alanında geniş çaplı çalışmıştır.1980'li yıllarda alüminyum doğrama  sistemlerini de  üretimine katmış olarak firmamız çalışmalarını sürdürmüştür.

1990 yılında Kösemen Taahhüt İmalat ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketini kurmuştur. 

Firmamız şirketleştikten sonra yenilikleri takip eden öncü ve deneyimli kuruluş olarak pvc pencere ve kapı sistemlerine girmiş ve ana faaliyet konusu olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

1993 yılında Rusya Moskova’ya ilk ihracatına başlamış,1994 yılında da Azerbaycan Bakû de  Azerî ortaklı ilk pvc pencere ve kapı sistemleri fabrikasını kurmuş ve faaliyetini yurtdışına taşıyarak başarılı olmuş öncü kuruluşlardandır.

Firmamız bu süreç içerisinde 1997 yılında Kösemen Plastik Metal Profil Sanayi Ticaret Ananim Şirketi adı altında üçüncü aile şirketini kurarak hedeflerini büyültmüş, 30.000 m2   açık, 4 m2  kapalı olan ve son derece modern,teknolojik makine parkıyla fabrikasını kurarak ürün yelpazesine ısı yalıtımlı çift cam, pvc destek profilleri imalatını da katarak 50 kişilik personeli ile gelişen ve büyüyen Türkiye’nin tanınan kuruluşları arasına girmiş öncü bir şirkettir.

Firmamız müşterilerle olan ilişkileri,kaliteli üretimi ve insana saygıyı ilke edinmiş,önce bölgesinde sonra Türkiye genelinde ve de yurtdışında aranılan firma olarak çalışmalarına  devam etmektedir.

VizyonumuzÜç nesil önce  ' Kösemen ' markasını oluşturmak için çıktığımız yolda ; ' Dünyaya Açılan Pencere ' markası olmak, ürün yelpazemizi sürekli genişletmek, tüm insanlığa kaliteli hizmet sunarak yaşanabilir mekanlar oluşturmaktır.

MisyonumuzHangi şehirde yaşarsa yaşasın güzel bir mekanda yaşama hakkına sahip olan müşterilerimize kaliteli üretim, uygun fiyat ve montaj olmak üzere her açıdan, tüm rakiplerimizden daha iyi hizmet vermek, sözünde durmak ve dürüstlükten ödün vermemektir.YILLIK KAPASİTEMİZ

15,000    ADET/YIL             PVC RENCERE
5,000      ADET /YIL            PVC KAPI
30,000    M.KARE / YIL        ISI YALITIMLI ÇİFTCAM
50,000    KG/YIL                 ALÜMİNYUM DOĞRAMA
1,200      ADET/YIL             ÇELİK KAPI

Firma İstatistikleri

Bugün

21

ziyaret

Toplam

10205

ziyaret