FERMAN YAPI

Yetkili Kişi
FERMAN YAPI

Firma Telefonu
03323422724

Firma Hakkında

FERMAN YAPI; İnşaat yapı ve dekorasyon sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Kuruluşumuzdan bu yana başarı grafiğimizi hızla yükseltirken, hizmet kalitemizi yüksek standartlara taşıma gayreti içinde olduk.

Etik anlayışımız ve çalışma prensiplerimizden ödün vermeyerek yapı inşaat sektöründe hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Faaliyet alanımızın içinde;

 

Isı yalıtımı mantolama, bina tadilat dekorasyon, alçı dekorasyon, asma tavan, alçıpan, fayans, boya dekorasyon, laminant parke montajı, duvar kağıdı dekorasyon ile yapı malzemeleri satışı yer almaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Çalışan, Tedarikçi ve Müşterilerimiz ile paylaşımlarda bulunarak, kalite bilincinin yerleşmesinde ve sürekliliğine katkı sağlamaktır.

Müşterilerin yerine kendini koyarak, hem beklentileri karşılamaya hem de beklenti oluşumuna dönük sadakat esaslı bağlar oluşturmak. en önemli düsturumuzdur.

Vizyon;

 

Müşteri Memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi,güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci,yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek.

Misyon ;

 

Sektördeki isim ve güvenirliğine yakışır kaliteli hizmetleri ile  müşterilerinin taleplerini karşılarken, her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Firma İstatistikleri

Bugün

30

ziyaret

Toplam

7664

ziyaret