ESDEKOR DEKORASYON LTD.ŞTİ.

Yetkili Kişi
SENEM GÜL

Firma Telefonu
02222206680

Firma Hakkında

Huzur...

İnsanın içini doldurup hayatın, damağında bıraktığı tadı algılayabilmesini sağlayan o tarifsiz duygu. Evinizde ve iş yerinizde sevdiğiniz, önem verdiğiniz insanlarla birlikte, güvende olduğunuzun bilincinde yaşamak...

Hayatın damağınıza bıraktığı tadı nasıl bir mekanda hissetmek istersiniz? Klasik ve ağır, modern ve ferah... Yada belki Uzakdoğu, ortaçağ, geleneksel Anadolu temaları ile işlenmiş bir mekan tercih edersiniz, siz ve sevdiklerinizin çevresinde.

Seçiminiz ne olursa olsun, dış dünyanın ve tabiatın, sizlerin değer verdiğiniz kişilere zarar vereceği korkusuyla yaşadığınız sürece, hayatın o enfes lezzetini damaklarınızda hissedemeyeceğiniz muhakkak. 

Biz kim miyiz?

İşte hiç kimsenin tarif edemeyeceği, sadece yaşayanların hazzına erebileceği o lezzeti, sizlere tattırma çabası içerisinde olan bir kuruluşuz. ES DEKOR olarak biz, mekanların yaşam kalitesini ve verimliliğini arttırmak, sizlere çağdaş, ekonomik, fonksiyonel ve estetik mekanlar tasarlamak, geçmişle geleceği, doğuyla batıyı, günümüzün gerektirdikleri ile sentezleyerek sizlerin kullanımına sunmak amacı ile sizlerin memnuniyetinizi ve güveninizi kazanmak ilkesi ile yola çıktık.
Sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal, teknik ve ekonomik çözümler üreten ES DEKOR bunu, teknolojinin gelişmesini takiple, malzeme, renk, doku, ekonomi, ergonomik gibi detayları analiz ederek gerçekleştirmekte, bulunduğu bölgenin zemin yapısına en uygun ve güven verici bir şekilde tasarlayıp uyguladığı yapılarla da sizlerin kullanımına sunmaktadır.
Aklınıza takılabilecek her türlü soruya cevap verebilmek için ES DEKOR , tasarım, (restoran tasarımı, cafe tasarımı,bar tasarımı,mağaza tasarımı,villa tasarımı,ev tasarımı,vb...) üretim ve üretim sonrası dönemlerde her zaman yanınızda olacaktır. Siz bize zevklerinizi söyleyin, biz size hayatın tadını verelim. Bir fincan kahve ile garanti altına alacağınız en az kırk yıllık bir dostluğun başlangıcı için.

Firma İstatistikleri

Bugün

17

ziyaret

Toplam

4055

ziyaret